FERIE ZIMOWE W SZCZECINIE

RUSZYŁA REZEWACJA MIEJSC!

TYDZIEŃ I od 15.01 do 19.01.2024r.

TYDZIEŃ 2 od 22.01 do 26.01.2024r.

Zarezerwuj miejsce na 2 tygodnie i skorzystaj z wyjątkowej oferty!

Zabierz ze sobą koleżankę i kolegę, siostrę lub brata i skorzystaj ze zniżki!

Koniecznie zadzwoń i dowiedz się więcej!

Półkolonie Zimowe są doskonałym rozwiązaniem na okres ferii, gdy dzieci mają dużo wolnego czasu, a czas spędzania przed telewizorem czy tabletem to rozwiązanie na krótką chwilę. Aby wykorzystać ten czas dobrze i aktywnie, zapraszamy na nasze coroczne zimowe półkolonie. U nas dzieci nie znajdą nudy!

A program jest tak bogaty i różnorodny, aby każdy z naszch uczestników znalazł coś dla siebie. Wspólne spędzanie czas z rówieśnikami to najlepsze co możemy dać naszym dzieciom.

Serdecznie zapraszamy…

W naszym programie znajdą Państwo zarówno wyjścia zewnętrzne takie jak seans w multikinie, warsztaty z nauki pływania na basenie, wyjście do Kids areny. Nie zabraknie również aktywności na dworze, jak i fantastycznych zajęć zorganizowanych w szkole.
Koniecznie przeczytaj nasz program!

W NASZYM ZIMOWYM PROGRAMIE…

MULTIKINO – Dobry film z popcornem, nachosami i napojem….. czego chcieć więcej!

KIDS ARENA – Mega zabawa w arenie różnorodności zabaw.

ZAJĘCIA NA BASENIE – Nie ma nic lepszego niż zabawy w wodzie połączone z przyswajaniem nowych umiejętności pływackich.

SLIME – Rozwijaj swoją kreatywność, tworząc własny glut w różnych kolorach i kształtach. Zabawa pełna niespodzianek i eksperymentów chemicznych!

EKO STWORY – Poznawaj fascynujący świat przyrody, tworząc ekologiczne stworzenia z materiałów pochodzących z recyklingu. Wyobraźnia to jedyna granica!

LEGO MASTERS – Stań przed wyzwaniem konstruowania z klocków LEGO. Rozwijaj umiejętności projektowania i budowy, tworząc unikalne modele.

PIXELOWE LOVE – Przenieś się do świata pikseli i twórz swoje własne bryloczki. Zainspiruj się światem komputerowych gier i stwórz swoje pixel art!

PADLE – Przygotuj się na emocjonujące rozgrywki w padla, dynamicznej i wymagającej grze zręcznościowej.

GIGA TWISTER – Rozciągnij swoje ciało i zręczność, grając w gigantyczną wersję kultowej gry Twister. To wyzwanie dla każdego!

WARSZTATY KONSTRUKTORSKIE – Poznawaj tajniki inżynierii, konstruując różne modele i urządzenia pod okiem doświadczonych instruktorów.

WARSZTATY TEATRALNE – Rozwijaj swoje umiejętności aktorskie i sceniczne. Przygotuj się do wystąpień na małej scenie i poczuj się jak prawdziwy aktor!

GRA TERENOWA – Wyrusz na przygodową grę terenową, gdzie będziesz musiał rozwiązywać zagadki i wykonywać zadania, aby osiągnąć cel.

PIERWSZA POMOC – Naucz się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, co może być nie tylko przydatne, ale także życiowo istotne.

MASKI KARNAWAŁOWE – Dla fanów kreatywnego wyrażania siebie. Twórz unikalne maski karnawałowe i baw się na balu przebierańców!

NEPTUNALIA – Walka o puchar Neptuna! To prawdziwe wyzwanie dla uczestników, którzy będą konkurować w różnorodnych dyscyplinach, takich jak pływanie na sucho, bieg w płetwach i wiele innych! To czas, aby wykazać się sprytem, zwinnością i drużynowym duchem.

CHAOS – Zwariowana gra planszowa XXL na świeżym powietrzu! Weź udział w tej szalonej i pełnej emocji grze, gdzie plansza to teren na świeżym powietrzu. Rozwiąż zagadki, wykonuj zadania i współpracuj z drużyną, aby osiągnąć zwycięstwo.

DAKTYLOSKOPIA – Detektywistyczne zagadki, które wytropią wszystkich złoczyńców! Stań się prawdziwym detektywem i rozwiązuj tajemnice, analizując ślady, tropiąc zagadki i odkrywając prawdę. Czy uda Ci się rozwiązać wszystkie tajemnice?

KREATYWNE PIÓRNIKI – Nadaj swojemu piórnikowi unikatowy charakter! Ta atrakcja pozwoli każdemu uczestnikowi stworzyć własny, personalizowany piórnik, który będzie odzwierciedlał ich indywidualny styl i pomysłowość. To czas na wyrażanie kreatywności i tworzenie niepowtarzalnych dzieł sztuki!

BADMINTONIADA – Badmintomiada to okazja do doskonalenia swoich umiejętności w grze w badmintona, a także do rywalizacji z innymi uczestnikami. Czy zdołacie zdobyć punkty i sięgnąć po zwycięstwo?

WAŻNE INFORMACJE

MIEJSCE PÓŁKOLONII: Szkoła Podstawowa nr 68, ul. Zakole 1A, Szczecin

WIEK: 6-13 lat (podział na grupy wiekowe)

WYŻYWIENIE: obiad dwudaniowy + podwieczorek + woda

OPIEKA W GODZINACH od 7:00 do 17:00

CENA: 790 zł

Płatność I raty 250 zł w momencie rezerwacji miejsca.

Płatność II raty 250 zł do 10.12.2023

Płatność pozostałej kwoty 290 zł do 10.01.2024

ZAPISY TELEFONICZNE

571 510 511 – BIURO

691 668 027 – PANI MONIKA

607 293 585 – PAN MARCIN

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zaliczki w wysokości 250 zł podpisanie umowy oraz oddanie wypełnionej karty kwalifikacyjnej.

OSOBIŚCIE

W naszym biurze na Basenie Politechniki Morskiej, ul. Starzyńskiego 9a piętro I pok.10.

POCZTĄ MAILOWĄ

biuro@naukaplywania.szczecin.pl

ORGANIZATOR

STOWARZYSZENIE KLUB UNIWERSYTET PIŁKARSKI

PARTNER SZKOŁA PŁYWANIA UNIWERSYTET PŁYWACKI

WPŁATY

Dokonujemy w naszym biurze na basenie Politechniki Morskiej ul. Starzyńskiego9a, I piętro lub przelewem na konto bankowe PKO BP 10 1020 4795 0000 9802 0466 7566 z dopiskiem imię i nazwisko uczestnika półkolonii.

DOKUMENTY PÓŁKOLONIJNE