O nas

O nas

Szkoła Pływania Uniwersytet Pływacki prowadzi lekcje nauki pływania w Szczecinie i Policach dla dzieci, młodzieży i dorosłych – prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam w profesjonalny sposób przekazać tajniki nauki pływania nie tylko początkującym uczestnikom.

Nasza szkoła dysponuje najnowszym sprzętem pływackim pomagającym najmłodszym wdrożyć się w nowe środowisko jakim jest woda.

Wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska, niebanalny sposób prowadzenia zajęć, rodzinna atmosfera szybko zyskały uznanie naszych Klientów, których grono stale się powiększa.

Stosujemy najnowocześniejsze metody nauki pływania – zarówno w nauce od podstaw, doskonaleniu techniki pływackiej, jak i w pływaniu sportowym dla grup zaawansowanych. Dzięki doświadczeniu Instruktorów, indywidualizacji zajęć, efekty są często widoczne już po kilku lekcjach!

Naszym celem jest popularyzacja tak pięknej dyscypliny sportu jaką jest pływanie, w wersji zarówno rekreacyjnej jak i wyczynowej. Dla każdego, od przedszkolaka do dużo starszej “młodzieży” znajdziemy sens i cel nauki, przekażemy naszą wiedzę w możliwie najbardziej przystępny sposób, sprawimy że od tej pory pływanie będzie naszą wspólną pasją.

Priorytetowym celem działalności szkoły jest prowadzenie:

  • zajęć nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • zajęć nauki pływania dziecko rodzic
  • gimnastyki korekcyjnej w wodzie dla dzieci
  • organizowanie obozów letnich dla dzieci
  • organizowanie Zielonych Szkół
  • organizowanie półkolonii letnich i zimowych

Wybierz obiekt i zarezerwuj termin.

BASEN POLITECHNIKI MORSKIEJ, ul. Starzyńskiego 9

BASEN SP 10, ul. Kazimierza Królewicza 63

BASEN SP 51, ul. Jodłowa 21

BASEN SP 56, ul. Malczewskiego 22

BASEN ZESPOŁU SZKÓŁ W POLICACH, ul. Siedlecka 6

 

 

rzut