O nas

O nas

Szkoła Pływania Uniwersytet Pływacki prowadzi lekcje nauki pływania w Szczecinie i Policach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasze zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem, pozwalają w profesjonalny sposób przekazać tajniki pływania zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym uczestnikom.

Nasza szkoła dysponuje nowoczesnym sprzętem pływackim, który pomaga najmłodszym uczestnikom wdrożyć się w nowe środowisko, jakim jest woda. Wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska, kreatywny sposób prowadzenia zajęć oraz rodzinna atmosfera szybko zyskały uznanie naszych Klientów, których liczba stale rośnie.

Stosujemy najnowocześniejsze metody nauki pływania – zarówno od podstaw, poprzez doskonalenie techniki, aż po treningi sportowe dla grup zaawansowanych. Dzięki doświadczeniu naszych instruktorów i indywidualnemu podejściu do zajęć, efekty są często widoczne już po kilku lekcjach!

Naszym celem jest popularyzacja pięknej dyscypliny sportu, jaką jest pływanie, zarówno w wersji rekreacyjnej, jak i wyczynowej. Dla każdego, od przedszkolaka do seniora, znajdziemy odpowiednie zajęcia i cel nauki. Przekazujemy naszą wiedzę w przystępny sposób, sprawiając, że pływanie staje się wspólną pasją.

Priorytetowe cele działalności naszej szkoły to:

  • Zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Zajęcia nauki pływania dla dziecka z rodzicem
  • Gimnastyka korekcyjna w wodzie dla dzieci

Jako organizator turystyki UPTURYSTYKA, profesjonalnie organizujemy kolonie letnie dla dzieci i młodzieży, wycieczki szkolne krajowe i zagraniczne, a także półkolonie letnie i zimowe w Szczecinie.

Nasz katalog wycieczek szkolnych znajduję się na        www.wycieczkiszkolne.szczecin.pl

Wybierz basen i zarezerwuj termin:

  • BASEN POLITECHNIKI MORSKIEJ, ul. Starzyńskiego 9
  • BASEN SP 10, ul. Kazimierza Królewicza 63
  • BASEN SP 51, ul. Jodłowa 21
  • BASEN SP 56, ul. Malczewskiego 22
  • BASEN ZESPOŁU SZKÓŁ W POLICACH, ul. Siedlecka 6

rzut