BROADWAY CAMP

BROADWAY CAMP

Uczęszczasz na warsztaty artystyczne w szkole, bierzesz udział w konkursach wokalnych, występujesz w przeglądach teatralnych lub spektaklach szkolnych. Interesujesz się muzyką, teatrem, tańcem, plastyką, fotografią. Lubisz oglądać filmy, seriale, musicale, spektakle teatralne. A może
piszesz wiersze, opowiadania, teksty piosenek, grasz na instrumencie, rysujesz lub malujesz.
Jesteś kreatywny(a), tworzysz ciekawe treści na TikToku, SnapChacie, YouTubie, Instagramie, Facebooku.
Ta kolonia jest stworzona właśnie dla Ciebie!


Najważniejsze informacje

icon
10 - 16 lat (z podziałem na grupy wiekowe)
icon
2.07 - 11.07.2024
icon
2590 zł
icon
Miejsce: BORY TUCHOLSKIE
icon
Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy „ Psia Góra” w miejscowości Swornegacie, Kaszuby. Domki murowane z pełnym węzłem sanitarnym.
icon
Wyjazd: Szczecin/Police/Stargard

Cena zawiera

 • Transport autokarem
 • Pobyt z pełnym wyżywieniem
 • Ubezpieczenie NNW
 • Ubezpieczenie TFG oraz TFP
 • Dostęp on-line do zdjęć obozowych
 • Pamiątkowe koszulki oraz dyplomy
 • Realizacje urozmaiconego programu obozu
 • Wypoczynek zgłoszony w Kuratorium Oświaty
Zapisz się

Program

BUDOWANIE ZESPOŁU

Wstępne zajęcia integracyjne, mające na celu zbudowanie zaufania w zespole teatralnym i lepszego poznania partnera scenicznego, ćwiczenia świadomości pracy z ciałem wyzwalające wyobraźnię oraz pozwalające zdobyć odwagę przed publicznymi występami.

PLANETA TEATR

Podstawowe terminy związane ze sztuką teatralną. W tym bloku Uczestnicy dowiedzą się kilku ciekawostek o najnowszych trendach we współczesnym teatrze, spektaklach i reżyserach.

EMISJA GŁOSU

Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania nauczymy Cię różnych technik wokalnych od musicalowych po operowe, będących fundamentem śpiewu na scenie. Warsztaty z emisji głosu to nauka prawidłowego oddychania, kontrolowania głosu, jego brzmienia i głośności.

SCENOPISARSTWO

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś nad stworzeniem własnej sztuki, to zajęcia właśnie dla Ciebie! Poznasz warsztat scenarzysty, począwszy od wyboru tematu, aż po sposób kreacji postaci i pisania dialogów. Samodzielnie napiszemy swój własny scenariusz!

PANTOMIMA

Zaczniemy od treningu fizycznego, który stanowi nie tylko rozgrzewkę, ale i podstawę działania ciałem: przekazywania myśli i stanów emocjonalnych za pomocą gestów, pokazywania czynności… Na zajęciach poznasz podstawy plastyki i techniki klasycznej pantomimy, elementy mowy ciała i figur tanecznych, które pozwolą na swobodną ekspresję bez użycia słów.

PIOSENKA AKTORSKA

Tajemnicą dobrej interpretacji jest znalezienie w tekście muzycznym sensu i prawdy. Nauczymy Cię, jak szukając własnej interpretacji zawsze być Sobą!

MASKA

Zmieńmy swoją twarz i doświadczmy zupełnie innych postaci. A jak trzeba pracować z maską? Po kolei… Wszystko wyjaśnimy! Stworzymy własne gipsowe maski!

PRZED KAMERĄ

Zapraszamy przed kamerę! Każdy Uczestnik przygotuje monolog z rekwizytem. Wspólnie omówimy zagadnienia związane z prezentacją sceniczną, a także tajnikami pracy aktora przed kamerą.

SCENOGRAFIA

entuzjaści sztuki teatralnej koniecznie powinni zapoznać się z istotnym pojęciem scenografii teatralnej, a także znaczeniem rekwizytów, doborem kostiumów, kolorystyką, rolą światła w spektaklu. Cennym doświadczeniem będzie też próba własnych sił w charakteryzacji naszego przedstawienia.

EMOCJE

podstawowe narzędzia aktora, które będą nam potrzebne do zbudowania pełnowymiarowych postaci w jakie przeobrazimy się podczas naszego występu!

PARTNEROWANIE

współpraca między aktorami na scenie, czyli trudna sztuka partnerowania w stresującej sytuacji. Jak sobie wzajemnie pomagać?

CHARAKTERYZACJA

Co ważnego jest w charakteryzacji? Co robić, a czego unikać, aby nasze pomalowane twarze były dobrze widoczne ze sceny? Samodzielnie pomalujemy własne twarze i wykonamy własną charakteryzację!

ZADANIA AKTORSKIE

warsztaty rozwijające umiejętności pracy z aktorami, tekstem, kostiumem i rekwizytami, czyli jak opanować sceniczny chaos!

IMPROWIZACJA AKTORSKA

fantastyczna forma spontanicznej gry aktorskiej bez scenariusza. W tych ćwiczeniach nikt nie narzuca tego, co aktor ma robić na scenie. Tu liczy się cel, natomiast środków do wyrażenia swojej postaci i zadanego tematu aktor poszukuje sam. Improwizacje świetnie pobudzają wyobraźnię i prowadzą do zaskakujących sytuacji scenicznych.

RUCH SCENICZNY

niezwykle ważny w pracy aktora, tancerza czy wokalisty. Warsztaty obejmować będą: reguły ruchu scenicznego i sposoby poruszania się na scenie, świadomość wykonywanych gestów, kształtowanie świadomości scenicznej.

REKWIZYT I KOSTIUM

praktyczne zajęcia o tym, jak wykorzystać rekwizyt i kostium w teatrze.

PREMIERA

po intensywnych warsztatach nadejdzie pora zmierzyć się z występem na żywo. Kilka ostatnich dni obozu poświęcimy na przygotowanie krótkiego spektaklu, podczas którego nasz zespół teatralny zaprezentuje swoje umiejętności aktorskie. Z pewnością będziesz miał szansę współtworzyć finałowe przedstawienie, którego niepowtarzalna premiera będzie zwieńczeniem obozu.

SPEKTAKL

przygotowanie spektaklu na pokaz finałowy. Podział ról, opracowanie kostiumów i scenografii, próby dialogów i scen. Na koniec obozu, uczestnicy zaprezentują efekty swojej pracy twórczej.

WIECZORNY SEANS

sami wybierzemy seans filmowy, a następnie ocenimy grę aktorską oraz co zrobiło na nas największe wrażenie?

RELAKS CIAŁA I DUCHA

ciało i umysł to ważne narzędzia w pracy aktora. Poznamy techniki i sposoby dbania o zdrowe ciało i przejrzysty umysł

STREFA ROZRYWKI

Prócz ogromnej ilości warsztatów i aktywności twórczych, rozwijających przeróżne pasje, będzie też czas na integrację, letni odpoczynek i niezapomniane animacje. W propozycjach m.in. gry terenowe, dyskoteka z motywem przewodnim, ognisko, wieczór filmowy, rejs żaglówką, spływ kajakarski czy relaks na plaży.

Opinie klientów

 • Obozy z Uniwersytetem Pływackim zawsze są pełne nowości i atrakcji! Dziecko nie ma czasu na nudę! Ba, nawet na kontakt z rodzicem nie miało czasu! Pełen profesjonalizm! Program na wysokim poziomie. Polecamy wakacje w Borach Tucholskich.
  -- Agnieszka mama Krzysia --
 • Polecam obozy z Uniwersytetem Pływackim! Moja córka była już kilka razy i zawsze wracała zadowolona. Ola wróciła zadowolona i już rezerwuje miejsce w kolejnym roku! Dziękujemy!
  -- Natalia --
 • Dziękujemy za wspaniałe wrażenia z kolonii Junior Camp! Franek wrócił zadowolony i już teraz nie możemy doczekać się kolejnego obozu! Bardzo fantastyczni i zaangażowani wychowawcy. Dziękujemy Pani Moniko!
  -- Mama Frania --
 • Szczerze polecam Uniwersytet Pływacki! Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Bardzo miła atmosfera. Syn pierwsze swoje kroki na basenie rozpoczął właśnie w tej szkółce i do dziś mile to wspominam i nie żałuję, że wybrałam właśnie tę szkołę. Poza tym Syn był też na kilku koloniach z Uniwersytetem i Zieloną Szkołą, gdzie plan był tak wypełniony atrakcjami, że wrócił bardzo, ale to bardzo zadowolony. Dzięki Uniwersytetowi nabył też już pierwszych doświadczeń na kajaku, gdzie gdy poszliśmy na kajaki rodzinnie, to on nam udzielał instruktażu :) To na pewno nie ostatnia nasza przygoda z Uniwersytetem Pływackim! Bardzo sympatyczna i z dobrym podejściem kadra, która z pełnym zaangażowaniem podchodzi do zajęć nauki i doskonalenia pływania. Dodam jeszcze, że jeśli ktoś dorosły nie potrafi pływać, to jest to też właściwy adres, bo na naukę nigdy nie jest za późno.
  -- Joasia mama Aleksandra --
 • Pełen profesjonalizm, świetnie zorganizowany obóz, wykwalifikowana kadra i wspaniali właściciele. Różnorodne atrakcje sprawiły, że syn nie miał czasu na nudę. Polecam! – syn już pyta o kolejne wakacje. Dziękujemy!
  -- Marta O. --
 • Bardzo dobrze zorganizowana szkoła pływania, obejmująca wszystkie grupy wiekowe. Doświadczeni instruktorzy zaangażowani w swoją pracę, szczerze polecam. Ponadto, córka w tym roku pierwszy raz skorzystała z oferty obozu wakacyjnego i wróciła zachwycona. Ze łzami w oczach rozstawała się z kadrą obozową i koleżankami. Program obozowy był bardzo bogaty - tam nie dało się nudzić, to słowa dziecka. Jedzenie pyszne, a miejsce trudno znaleźć piękniejsze. Pozdrawiam Pana Łukasza, wychowawcę z obozu. Dziecko jest Panem zachwycone.
  -- Monika K. --
 • Polecam małym i dużym. Świetna kadra i profesjonalna obsługa. Polecam nie tylko do nauki pływania. Szkółka organizuje również obozy, półkolonie i zielone szkoły. Wszystkie moje dzieci korzystają z usług i są zadowolone, a to jest dla mnie najważniejsze. Dzieciaki jeżdżą od kilku lat na ten sam obóz i nigdy się nie nudzą.
  -- Kasia --
 • Dziękujemy za obóz piłkarski! Syn wrócił bardzo zadowolony! Dodatkowe atrakcje były niesamowite!
  -- Kasia --

Dlaczego my

BEZPIECZEŃSTWO

Posiadamy doświadczony personel, procedury oraz odpowiednie ubezpieczenie. Każde docelowe miejsce naszych wyjazdów jest bezpieczne dla dzieci i spełnia niezbędne standardy do wypoczynku dzieci i młodzieży.

PROGRAM

Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować program wyjazdu odpowiednio dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci. Oferujemy różnorodne aktywności – edukacyjne i rekreacyjne, które dostarczają ciekawe doświadczenia oraz rozwój.

KADRA I PERSONEL

Regularnie podwyższamy i weryfikujemy kwalifikacje naszej kadry. Wszyscy nasi instruktorzy są odpowiednio przeszkoleni, posiadają wiedzę z zakresu pierwszej pomocy oraz posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi.

ZAKWATEROWANIE

Wszystkie nasze miejsca zakwaterowania są należycie sprawdzone i zweryfikowane. Stawiamy na odpowiednie warunki higieniczne i bezpieczeństwo dzieci.

KONTAKT Z RODZICAMI

Przez cały wyjazd jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami. Relacjonujemy nasze wyjazdy i dostarczamy rodzicom szczegółowych informacji o przebiegu wyjazdu.

KOSZTY

Nasze wyjazdy dla dzieci i młodzieży nie zawierają ukrytych kosztów. Nasze oferty są szczegółowo przedstawione. Każda wyprawa wiąże się z przedstawieniem Państwu wszelkich opłat.